Aktuality

*** Pondělí 27. listopadu 2017 ***
VÝDEJ OBJEDNANÉHO ČAJOVÉHO PEČIVA
Objednané krabičky s vánočním čajovým pečivem si mohou naši zákazníci vyzvednout v termínu od 13. do 16. prosince.

Do té doby alespoň malá virtuální ochutnávka…

dav

 

*** Úterý 22. listopadu 2016 ***
VÝDEJ OBJEDNANÉHO ČAJOVÉHO PEČIVA
Objednané krabičky s vánočním čajovým pečivem si mohou naši zákazníci vyzvednout v termínu od 12. do 17. prosince.

 

*** Středa 11. listopadu 2015 ***
lineckaVÁNOČNÍ AKCE – DÁRINKA NÁPLŇ LINECKÁ
Využijte naší akce, objednejte si v období od 2.11. do 31.12.2015 Darinku náplň Lineckou a získejte ji se slevou!

Náplně DARINKA jsou poctivé vařené náplně, vyráběné s velkou péčí podle tradičních receptur, ale s využitím moderních výrobních technologií. Jsou ideální pro zpestření nabídky výrobků pro konečné zákazníky na Vašich prodejnách – pro ty, kteří si doma rádi pečou.

Stávající řada náplní DARINKA v 1 kg balení: Švestková povidla | Linecká náplň | Vařená maková náplň | Vařená vlašskoořechová náplň | Džemy extra (jahoda, meruňka, borůvka, lesní ovoce, malina, černý rybíz, brusinka – NOVINKA).

 

*** Středa 4. listopadu 2015 ***
ROZŠÍŘENÍ STÁVAJÍCÍ ŘADY NÁPLNÍ DARINKA O NOVOU PŘÍCHUŤ

Darinka_cerny_rybiz2Stávající řada náplní Darinka je nově rozšířená o zcela novou příchuť – černý rybíz. Ovoce plné chuti a vůně, které jedni milují a druzí “nemusí”. I přes jistou rozporuplnost názorů na tento druh ovoce si díky sladkosti, která je džemu dodaná při výrobě, získá své zastánce svou výraznou ostřejší chutí, která oživí chuť jakéhokoliv jídla. DARINKA džem černý rybíz je určen k přímé konzumaci bez nutnosti jakékoliv další úpravy. Je ideální k namazání na chleba nebo na pečivo, skvěle chutná na palačinkách, lívancích i v cukroví. Skvěle jím dochutíte jogurt, pudink nebo kaši, ale je vhodný také na výrobu dezertů a moučníků. Ostřejší chuť džemu v pokrmech krásně vynikne.

 

*** Čtvrtek 1. května 2014 ***
NÁPLNĚ DARINKA

Darinka1V naší cukrárně nově nabízíme náplně Darinka. Náplně lze použít do závinů, buchet, do kynuté bábovky, jako náplň do knedlíků a mnoha dalších výrobků.

Náplně Darinka jsou dodávány v praktických sáčcích nebo kbelíčcích. U sáčku stačí pouze ustřihnout špičku a ihned použít na zdobení či plnění.

Přijďte vyzkoušet!

Více informací najdete zde.

Advertisements